KOMFORT - COMFORT
DOSTATEK PROSTORU - GERÄUMIG - SPACIOUS
MODERN - AUSGESTATETTE KÜCHE - KITCHEN
 

Komfortní ubytování v dosahu města Cheb

Mobilní domy - mobilheimy - nabízí maximální komfort a skvělé zázemí. Díky tomu se v nich budete cítit jako doma. Příroda u Jesenické přehrady nabídne příjemný klid i dostatek prostoru pro relaxaci či aktivní odpočinek. Mobilní domky jsou velmi prostorné. Poskytují dostatečný prostor až pro 6 osob. Venkovní terasa je vybavena zahradním nábytkem vč. slunečníku. Parkování auta je možné přímo vedle mobilního domu. K dipozici je kompletně vybavená kuchyň s lednicí 140 litrů, plynovým vařičem, mikrovlnou troubou, kávovarem a nádobím pro 6 osob. Dům má 2 (3..model B - FLORES) samostatné ložnice. K dispozici je kompletní sociální zařízení (WC odděleno), možnost zapůjčení TV, WLAN - připojení k internetu. Vytápění je zajištěno přímotopy, které v krátké době zajistí příjemnou teplotu - při chladném počasí. Domácí mazlíci po dohodě. Ubytování nedaleko historického města Cheb se tak stane příjemným neopakovatelným zážitkem. Prostředí Jesenické přehrady u Chebu poskytne ideální podmínky pro relaxaci v přírodě - jak pro dospělé, tak i děti. At´už hledáte hotel, pension, bungalov, chatku, abyste mohli navštívit Karlovarský kraj vč. lázeňských měst - Františkovy Lázně, Mariánské lázně či světoznámé Karlovy Vary - mobilní domky v kempu Václav u Chebu Vám zajistí maximální komfort a výbornou startovní pozici. Vlaková zastávka Všeboř u Chebu nedaleko našeho ubytování Vám umožní pohodlně navštívit většinu vyhledávaných destinací nejen v západních Čechách.

Ubytování se nachází v areálu Kemp Václav - ideální místo pro kempování na Jesenické přehradě (nedaleko města Cheb), v areálu kempu můžete navštívit a zakousnout něco dobrého v naší restauraci - Restaurace a terasa s výhledem na přehradu.

Holiday Václav - vhodná volba ubytování (Cheb) v Karlovarském kraji - Cheb, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Karlovy Vary

Těšíme se na Vaši návštěvu!