404 Stránka nenalezena

Omlouváme se!

Stránka nebyla nalezena

Stránka, kterou hledáte byla odstraněna, přesunuta nebo je dočasně nedostupná. Omlouváme se za způsobené komplikace, obraťte se na nás prosím, vynasnažíme se Vám pomoct, vyřešit případný technický problém na našich www stránkách. Kontaktujte nás emailem prosím. Děkujeme

info@holidayvaclav.cz

Mobilní domky nabízí vhodnou alternativu k tradičnímu ubytovani, jako je hotel, pension, chata, srub, vila apod. Díky modernímu vybavení a napojení na veškeré potřebné sítě poskytují vysokou úroveň komfortu, budete se zde cítit jako doma.

Rádi uvítáme Vaše podněty a připomínky ať už k www stránkám nebo domkům samotným. Konstruktivní nápady jsou vždy vítány a je na ně kladen důraz, v rámci možností je dříve či později realizujeme. Stejně tak nás potěší, v případě, že jste u nás byli spokojeni, napsat nám hodnocení např. emailem. Budeme se těšit naviděnou, přejeme Vám příjemně strávené chvíle u nás v kempu a pohodovou dovolenou v mobilním domku - mobilheimu na Jesenické přehradě. Využijte možnost odběru novinek newsletteru na našich www stránkách, díky této možnosti získáte přístup k aktuálním informacem z kempu i okolí Chebska. Kulturní přehled naleznete na našich stránkách, aktuálně je situace ovlivněna pandemií Coronaviru, dochází k rušení nebo přesunu některých kulturních akcí na Chebsku. Pevně věříme ve zlepšení v průběhu času, jsme optimisté.